Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 19 lipca 2005 
    

Optoma MovieTime: przenośne kino domowe


Autor: Anitka | 12:30
Veracomp zapowiada wprowadzenie na rynek najnowszego produktu firmy Optima. MovieTime to przenośny projektor do kina domowego, zintegrowany z odtwarzaczem DVD i systemem audio, pozwalający na wyświetlanie obrazu o przekątnej do 9 metrów. MovieTime, w przeciwieństwie do tradycyjnego zestawu kina domowego, nie wymaga stosowania kabli. Aby rozpocząć wyświetlanie wystarczy włączyć zasilanie, skierować projektor na ścianę i uruchomić film DVD. Integracja mechanizmów cyfrowej projekcji i odtwarzania DVD w jednym urządzeniu sprawia, że komunikacja między nimi jest realizowana bez zakłóceń. Rezultatem jest zbalansowany i czysty obraz zoptymalizowany pod kątem transmisji wideo.

Nowy projektor Optomy może wyświetlać obraz o przekątnej 2,73 metry z odległości wynoszącej 3 metry. Maksymalna wielkość przekątnej obrazu wynosi 9 metrów - to 72 razy więcej niż powierzchnia ekranu 42-calowego telewizora plazmowego. MovieTime jest przenośnym urządzeniem, które waży 3,5 kg. Dzięki temu można zabrać go ze sobą np. odwiedzając przyjaciół i wspólnie oglądać filmy w dowolnym miejscu. MovieTime posiada również wbudowane głośniki stereofoniczne o mocy 5W.

Projektor jest przystosowany do komunikacji z cyfrowym telewizorem, odbiornikami telewizji satelitarnej, konsolami gier, komputerami, kamerami wideo, magnetowidami i innymi urządzeniami HD (High Definition). MovieTime można też wykorzystać do przeglądania cyfrowych zdjęć oraz odtwarzania plików MP3. Dzięki zastosowaniu technologii Optoma Image AI, projektor oferuje współczynnik kontrastu 4000:1. Urządzenie wyposażone jest w przejściówkę SCART RGB i kable VGA, które umożliwiają wyświetlanie wysokiej jakości transmisji wideo np. z odbiorników telewizji satelitarnej lub konsol gier.

Dodatkowo, MovieTime jest dostarczany z odświeżaczem powietrza O2air 3.

MovieTime będzie dostępny pod koniec sierpnia, jego sugerowana cena detaliczna brutto wyniesie 5890 zł. Zostanie objęty 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.