Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 21 lipca 2005 
    

Panasonic Lumix FZ30, LX1, FX9


Autor: DYD | 10:07
Panasonic poinformował o planowanym na wrzesień wprowadzeniu na rynek 3 nowych kompaktowych aparatów cyfrowych Lumix: DMC-FZ30, DMC-FX1 oraz DMC-FX9. Model DMC-FZ30 jest zaawansowanym kompaktowym aparatem cyfrowym z matrycą 8 mln pikseli, optycznym zoomem 12x, pierścieniami manualnej regulacji zoomu i ostrości na obiektywie (Leica Elmarit), DMC-LX1 został wyposażony w przetwornik obrazu 16:9. W modelu zastosowano również szerokokątny obiektyw (minimalna ogniskowa 28 mm) i system manualnej kontroli ekspozycji.

W Lumixie DMC-FX9, z matrycą 6 mln pikseli, ponad 2-krotnie zwiększono czas pracy akumulatora w porównaniu z poprzednikiem. W modelu LX1 korzystać można z matrycy 8,4 mln pikseli (tryb 16:9) i zbliżenia optycznego 4x. DMC-LX1 to również pierwszy aparat cyfrowy na rynku, który może nagrywać filmy z rozdzielczością VGA w formacie 16:9 z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Nowe modele wyposażone zostały tak jak wszystkie aparaty Lumix w optyczny stabilizator obrazu MEGA O.I.S., który kompensuje drgania ręki.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.