Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 24 lipca 2001 
    

Test bezprzewodowej myszy AOpen R-25W


Autor: Artwi | 12:27
Anthony Roberts z Neoseeker testował nową mysz radiową AOpen R-25W. Mysz jest pozbawiona wymyślnych "bajerów" i posiada tylko jedną dość ciężko pracującą rolkę. AOpen twierdzi że jest to "najszybsza" mysz (z bezprzewodowych) na rynku, ponieważ dysponuje rozdzielczością 520 DPI. Najważniejsze wnioski autora testu: - mysz jest warta polecenia w dużych biurach. Dwa kanały pracy i 255 kodów w każdym kanale powinno zapewnić pracę bez wzajemnych zakłóceń nawet w bardzo zaludnionych środowiskach pracy. - kursor szybko i precyzyjnie odpowiada na ruchy myszy. Mysz zawdzięcza to rozdzielczości 520 DPI oraz 80 Hz próbkowaniu (myszy zwykle pracują z próbkowaniem 40 Hz, na USB 120-125 Hz). Zapewnia to według autora najlepszą pracę w grach ze wszystkich używanych przez niego myszy bezprzewodowych.

Tradycyjnie AOpen dostarcza dobrej jakości oprogramowanie. Trzeci przycisk wywołuje rozbudowane NetJump lub LuckyJump. Można też oczywiście przyporządkować inne funkcje.

Trochę brakuje większej ilości klawiszy i/lub kolejnej rolki.

Mysz otrzymała ocenę ogólną 83%. Obniżono ocenę z uwagi na dość konserwatywny design i trochę ciężko chodzącą rolkę (do czego jednak można się przyzwyczaić). Na plus zaliczono parametry techniczne i szybką oraz precyzyjną pracę. Według autora testu jest to najlepsza bezprzewodowa mysz na rynku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.