Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 27 września 2005 
    

Bluetooth rośnie w siłę


Autor: Adam | źródło: x-bit labs | 10:45
(1)
Jak podała firma In-Stat, zajmująca się badaniami rynku, liczy sprzedanych w tym roku urządzeń zgodnych z technologią Bluetooth ponownie się podwoi względem poprzedniego roku. Jako główny czynnik rosnącej popularności Bluetooth firma In-Stat wymienia telefony komórkowe wyposażone w tą technologię - pociąga to za sobą chęć korzystania z Bluetooth w komputerach przenośnych, samochodach, zestawach słuchawkowych czy odtwarzaczach muzyki. Prognozy na ten rok zakładają sprzedaż 316 milionów urządzeń a w 2009 roku liczba ta ma osiągnąć wartość 866 milionów - aby te przewidywania się sprawdziły, technologia Bluetooth musi się nadal rozwijać. Z myślą o rozwoju został opracowany standard Bluetooth 2.0 + Enhanced Data Rate (EDR), z którym coraz więcej urządzeń jest zgodnych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a czy sa na rynku... (autor: xmac | data: 27/09/05 | godz.: 21:57)
    radia z BT, z wbudowanym zestawem glosnomowiacym? imho jest to swietny pomysl, jak mozna pozbyc sie tych paskudnych mocowan na telefon

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.