Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 24 października 2005 
    

Nowe przełączniki KVM Avocent


Autor: Anitka | 09:01
(2)
Firma Alstor poinformowała o rozszerzeniu oferty przełączników KVM Avocent o nowe modele z serii SwitchView. Nowe produkty umożliwiają wykorzystanie takich funkcjonalności, jak obsługa multimediów (mikrofonu i głośników), urządzeń peryferyjnych korzystających z magistrali USB (standardu 1.1, jak i 2.0) oraz możliwość podłączenia monitorów wykorzystujących złącze DVI. SwitchView PC to urządzenie sprawdzające się w zastosowaniach domowych i małych biurach. Umożliwia jednoczesne korzystanie z czterech komputerów za pomocą jednego zestawu obejmującego klawiaturę, mysz i monitor. Maksymalne rozdzielczości na przełączanym ekranie to 2048 x1536 punktów. Klawiatura oraz mysz wykorzystują interfejs PS/2, złącze monitorowe to D-Sub mini 15-pin. Wspierane standardy Video VGA, SVGA, XGA, QVGA, SXGA, UXGA, QXGA.

SwitchView MM1/MM2 to kompletne rozwiązanie, które oprócz obsługi do 4 komputerów z jednej konsoli, pozwala na udostępnianie im takich urządzeń, jak skanery, drukarki, kamery cyfrowe i inne peryferia, podłączane bezpośrednio do przełącznika KVM poprzez porty USB (MM1 wspiera USB 1.1 a MM2 standard USB2.0). Maksymalne rozdzielczości na przełączanym ekranie to 2048 x1536 punktów.

Nowe modele przełączników KVM serii SwitchView dostępne będą od listopada bieżącego roku. Ich ceny dla użytkowników końcowych to: SwitchView PC - od 85 Euro netto plus cena kabli KVM, SwitchView Mm2 - od 153 Euro netto plus cena kabli KVM.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. nie wiem czy jest sens (autor: RusH | data: 25/10/05 | godz.: 02:59)
    w dobie doskonalych klientow VNC - mozna odpalac programy na innym kompie tak, jak na swoim (odpalaja sie w odzielnych okienkach)

  2. Jest sens (autor: Redy | data: 25/10/05 | godz.: 15:42)
    Jak masz serwis i naprawiasz komputer, wiec nie masz jeszcze vnc itp, lub nie chcesz spinac go w siec z pc-tem ktory stoi obok i jest twoim podstawowym komputerem do pracy, bardzo sie przydaje :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.