Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 27 października 2005 
    

Media Center już oficjalnie


Autor: DYD | źródło: e-mail | 20:45
(4)
Microsoft zaprezentował podczas wtorkowej oficjalnej premiery w warszawskim Centrum Expo nowy, multimedialny system operacyjny - Windows XP Media Center Edition. Pokaz poprowadziły znane osobistości świata kultury i mediów, m.in. popularna piosenkarka, Kayah, znany prezenter telewizyjny, Hubert Urbański, aktor i reżyser Olaf Lubaszenko oraz słynny polski fotografik, Ryszard Horowitz. Gwiazdy zaprezentowały zebranym gościom szeroką funkcjonalność nowego systemu, zmieniającego tradycyjny komputer w domowe centrum rozrywki. Po części oficjalnej, Microsoft wraz z Partnerami premiery, firmami Intel, Samsung, Creative i D-Link, zaprosił gości do stylizowanych na domowe wnętrza show room'ów, gdzie w towarzystwie sobowtórów znanych aktorów mogli samodzielnie przekonać się, jaki to Media Center jest...

Media Center to nowy system operacyjny, który w połączeniu z innowacyjną platformą sprzętową staje się centrum rozrywki dla wszystkich domowników. Umożliwiając oglądanie i nagrywanie programów telewizyjnych, słuchanie radia i płyt CD, a także tworzenie atrakcyjnych, ruchomych pokazów slajdów, Media Center zastępuje wiele domowych sprzętów, skupiając wszystko w jednym urządzeniu. Media Center obsługiwany jest za pomocą pilota, co pozwala na sterowanie i zarządzanie wszystkimi domowymi multimediami z odległości kanapy.

"Media Center rozpoczyna nową erę dla komputerów domowych. Tradycyjny PC staje się eleganckim, funkcjonalnym urządzeniem, które możemy wprowadzić "na salony". Wierzę, że Media Center zagości w wielu domach, zastępując tradycyjne urządzenia elektroniczne, takie jak wieża Hi-Fi czy magnetowid, a możliwość zarządzania wszystkimi domowymi multimediami za pomocą jednego pilota sprawi, że nie oderwą się od niego zarówno dorośli, jak i młodsi użytkownicy" - powiedział Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. a demonstrowali (autor: RusH | data: 27/10/05 | godz.: 22:08)
  jak rozjezdza sie synchronizacia audio/video jak w kompie siedza wiecej niz dwa tunery? Rofle jedne

 2. hehe (autor: LooKAS | data: 27/10/05 | godz.: 23:40)
  tez to zauwazylem...

 3. Media Center to czysta zrzyna z (autor: Vetch | data: 28/10/05 | godz.: 09:21)
  XboxMediaCenter.

 4. to jeszcze cienizna (autor: Magic2 | data: 31/10/05 | godz.: 12:22)
  testuje w pracy to cacko, niestety jest jeszcze niedopracowane i w dzialaniu to bardziej mi przypomina wersje beta niz w pelni funkcjonalny system

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.