Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 29 grudnia 2005 
    

Foto-plany firmy Premier


Autor: DYD | 08:50
Zarząd firmy Premier Image Technology przedstawił plany sprzedaży na rok 2006. Producent aparatów cyfrowych zamierza w przyszłym roku zwiększyć udział w światowej produkcji do 16 procent. Dalszy rozwój tej marki w Polsce zapowiedział również Veracomp, dystrybutor Premiera. W roku 2005 Premier Image oszacował swój udział w światowej sprzedaży aparatów cyfrowych na poziomie 12 procent, czyli ok. 9,5 mln z 80 mln wyprodukowanych urządzeń. Natomiast w przyszłym roku, zarząd firmy przewiduje, iż sprzedaż wzrośnie do 16 procent.

Już w styczniu pojawi się nowa seria bardzo cienkich aparatów "Ultraslim DM", a pod koniec pierwszego kwartału na rynku zadebiutuje aparat Premier z sześciokrotnym zoomem optycznym. Oprócz tego, w kolejnych miesiącach Veracomp wprowadzi do oferty modele z dużymi matrycami (7-8 Mpix).

Premier Image zwiększy potencjał wytwórczy poprzez rozbudowę centrum produkcyjnego w Foshan w Chinach. Rozbudowa centrum wpłynie nie tylko na zwiększenie produkcji aparatów, ale też samych soczewek do aparatów cyfrowych. Według prezesa Premier Image Technology, Cliffa Liu, jego firma w 2006 roku będzie dostawcą 60 procent soczewek. Premier przewiduje również gwałtowny wzrost produkcji modułów do kamer telefonów cyfrowych. W porównaniu z 6,5 mln w 2005, wzrośnie ona do 20 mln w 2006.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.