Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 9 marca 2006 
    

Panele SED od Toshiby i Canona


Autor: DYD | 11:26
Toshiba i Canon poinformowały o planach rozpoczęcia masowej produkcji paneli SED w lipcu 2007 r. i wprowadzenie do sprzedaży telewizorów SED w czwartym kwartale 2007 r. Ekrany SED (Surface-Conduction Electron-Emitter Display) oparte są na matrycy emiterów elektronów, których liczba odpowiada liczbie pikseli ekranu. Jest to nowa generacja płaskich ekranów, mająca oferować parametry obrazu na wysokim poziomie. Spółki Toshiba i Canon uważają wprowadzenie telewizorów SED za istotny przełom w branży – wydarzenie, którego znaczenie jest porównywalne z pojawieniem się na rynku pierwszych telewizorów kineskopowych. Spółki będą maksymalizować możliwości nowej technologii, aby zachować cechy odróżniające ją od rozwiązań konkurencyjnych i utrzymać pozycję SED jako technologii zapewniającej najlepszy obraz telewizyjny.

Przewiduje się, że segment płaskich ekranów telewizyjnych będzie się w dalszym ciągu rozwijał w ramach całego rynku telewizorów. Na popyt na tego rodzaju wyświetlaczy w dużym stopniu wpłynie transmisja Olimpiady w Pekinie w roku 2008 oraz globalna migracja od analogowych do cyfrowych systemów nadawania. Firmy Toshiba i Canon uznały popularność zbliżającej się Olimpiady w Pekinie w 2008 roku za doskonałą okazję do promowania telewizorów SED.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.