Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 9 marca 2006 
    

UPI wspiera format HD DVD


Autor: DYD | 11:28
(1)
Spółka Universal Pictures International (UPI) podtrzymała dziś poparcie dla nowego formatu HD DVD, ogłaszając zamiar wydania szeregu filmów w tym formacie w 2006 roku. O planach tych poinformował Wayne Borg, wiceprezes ds. sprzedaży i dystrybucji w spółce UPI, podczas światowych targów elektroniki CeBIT odbywających się w Hanowerze. UPI wyda na rynek międzynarodowy szereg nowych tytułów, a także pozycji katalogowych w drugim kwartale 2006 r. Filmy w formacie HD DVD trafią przede wszystkim na rynek japoński. W pierwszej kolejności wydane zostaną takie tytuły jak: Żołnierz piechoty morskiej, Doom, Serenity, King Kong, Van Helsing, Krucjata Bourne’a, filmy z serii Szybcy i wściekli oraz Apollo 13. Konkretne daty publikacji zostaną ogłoszone niebawem.

Universal Pictures International, w ramach dalszego wspierania formatu HD DVD, utworzyła strategiczny sojusz z producentem sprzętu Toshiba. Obie globalne spółki będą ściśle współpracować w dziedzinie wprowadzania na rynek urządzeń HD DVD i treści w tym formacie.

Wayne Borg, wiceprezes ds. sprzedaży i dystrybucji w spółce Universal Pictures International, powiedział, “Debiut HD DVD rozpoczyna dla nas nowy, ekscytujący etap w rozwoju elektronicznej rozrywki domowej. We współpracy z silnym strategicznym partnerem, jakim jest Toshiba, przedstawimy konsumentom wiele wspaniałych tytułów filmowych w formacie zapewniającym jakość odbioru dotychczas nieosiągalną w warunkach domowych.”

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Wayne KTO? (autor: Movi | data: 9/03/06 | godz.: 15:39)
    We are BORG.. Resistance is futile..

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.