Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 15 marca 2006 
    

Playstation 3 w listopadzie


Autor: Adam | źródło: I4U | 10:43
(3)
Wcześniej informowaliśmy o pogłoskach mówiących o przeniesieniu premiery konsoli Sony Playstation 3 na sierpień tego roku - informacje te w pewnym sensie potwierdziły się. Koncern Sony już oficjalnie przyznał, że premiera zostanie opóźniona - jedyna różnica jest taka, że obecny termin został ustalony dopiero na listopad tego roku. Dobrą wiadomością za to jest fakt, że premiera odbędzie się w tym samym czasie zarówno w Japonii, Europie jak i Stanach Zjednoczonych. Wiadomo już także, że konsola będzie korzystać z dwuwarstwowych płyt Bluray o pojemności 50 GB i będzie posiadać obsługę sieci GigabitEthernet. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną przesunięcia premiery jest nadal niedokończony system zabezpieczający dane przed skopiowaniem z płyt Bluray.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. po co się męczą (autor: Jacek_2004 | data: 15/03/06 | godz.: 14:31)
    i tak za rok będzie mozna kupic na Allegro zestaw małego pirata

  2. A moim ... (autor: boniek_pl | data: 15/03/06 | godz.: 17:02)
    zdaniem te tlumaczenie jest smieszne. Sami dzis powiedzieli ze ostateczne wersje devkitow dojda do developerow dopiero w czerwcu. Po drugie nie rozpoczeli jeszcze nawet masowej produkcji. Jak mozna wypuscic konole na rynek nie majac ani gier ani sprzetu?

  3. spokojnie panowie. Sony może spóźnione, jak piszą (autor: Vetch | data: 16/03/06 | godz.: 08:15)
    xboxowi onaniści, ale będzie. Ja bym to nazwał, że oni mają swój plan. Bez pośpiechu - nie muszą gonć M$a. Lepsze PS3 z MGS4 niż xbox 360 na którym nie ma w co grać. Minęło prawie PIĘĆ miesięcy od premiery nowego Pudła, a na x360 nie zagrasz w żadnego killera, nie ma żadnego megahitu jak choćby Halo w pierwszym Xboxie. PGR3 z ładną grafiką i tą samą nudną arkadową fizyką jazdy to bardziej demo technologiczne, a porty gier z pc (GR3, Q4) są często skopane. Natomiast zanim Bill się obudzi i zrobi wreszcie coś w stylu Halo 3, Ken Kutaragi sprzeda 20 mln PS3. Zdrowa konkurencja to podstawa, tylko ona może nauczyć szacunku Gatesa dla klientów, których jak wiadomo olewa już nie pierwszy raz.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.