Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 30 marca 2006 
    

Przenośny dysk WD Passport Pocket


Autor: Adam | źródło: The Register | 08:46
(1)
Firma Western Digital przedstawiła niewielki, zewnętrzny dysk twardy o nazwie Passport Pocket. Model ten oferuje pojemność 6 GB, korzystając z dysku twardego o wielkości 1 cala i prędkości 3600 RPM. Pozostałe parametry tego dysku to średni czas wyszukiwania na poziomie 11 ms i 2 MB pamięci cache. Wymiary zewnętrzne Passport Pocket wynoszą 6 cm na 4,5 cm na 0,9 cm, przy wadze zaledwie 45 g. Do połączenia z komputerem służy port USB 2.0 a sama wtyczka jest składana i chowana w obudowie. Ponadto producent zapewnia, że jego dysk jest wystarczająco cienki aby korzystać jednocześnie z dwóch dysków, podłączonych do sąsiednich portów USB. Western Digital ustalił cenę tego dysku na poziomie 130 dolarów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Kilka literowek... (autor: Sienki | data: 30/03/06 | godz.: 12:22)
    podlączenie -> podłączenia

    wtyczka składna -> składana

    A co do samego urzadzonka - fajny bajer, lecz troszeczke drogi... Za takie same pieniadze mam duzo pojemniejszy dysk twardy na USB. Moze nie w tak malej obudowie, ale niewiele wiekszej...

    Kwiestia gustu...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.