Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 4 września 2001 
    

Logitech uwalnia graczy... od zbędnych kabli


Autor: DYD | 23:29
Logitech w dniu wczorajszym przedstawił nowy bezprzewodowy gamepad dla komputerów PC. Najnowsze urządzenie, Logitech WingMan Cordless Gamepad korzysta z technologii transmisji radiowej 2,4 GHz. "Dotychczasowa koncepcja pada o nazwie Rublepad odniosła niesamowity sukces na całym świecie. Teraz dodajemy nowe rozwiązanie - technologię radiową" - powiedział Ted Hoff, zastępca szefa ds. produktów dla graczy w Logitech. "Użytkownicy komputerów PC, gracze pytali nas o bezprzewodowe gamepady już od pewnego czasu. Dotychczasowa technologia Cordless stosowana w myszach nie była wystarczająco silna aby użyć jej w urządzeniach dla graczy. Specjalnie na potrzeby tych urządzeń i tej grupy użytkowników wdrożyliśmy technologie transmisji radiowej 2,4 GHz."

Podłączenie urządzenia oraz jego użytkowanie jest banalnie proste i nie nastręcza żadnych problemów. Nadajnik WingMan Cordless Gamepad podłącza się do wolnego portu USB. Urządzenie samo znajduje najbliższy bezprzewodowy gamepad Logitech i podłącza go bez interwencji użytkownika. Zaletą nowego odbiornika oraz technologii 2,4 GHz jest możliwość użytkowania naraz do ośmiu gamepadów Logitech w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Logitech WingMan Cordless Gamepad oferowany będzie od połowy października 2001. Producent udziela rocznej gwarancji na urządzenie. Sugerowana cena dla końcowego odbiorcy to 233 PLN brutto (z VAT).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.