Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 13 czerwca 2006 
    

Nowy Cerberus ADSL Lite


Autor: DYD | 08:09
Pentagram zwiększył funkcjonalność routera Cerberus ADSL Lite dodając do urządzenia obsługę obu Aneksów A i B. Dzięki temu nowa wersja Cerberusa współpracuje z analogowymi liniami telefonicznymi (ADSL over POTS) jak i z liniami cyfrowymi (ADSL over ISDN). Zmieniony został także wygląd obudowy. Wbudowany modem ADSL pozwala na bezpośrednie połączenie się z siecią, a 4-portowy koncentrator przełączający 10/100 Mb/s umożliwia rozdzielenie sygnału w sieci lokalnej. Cerberus pełni również funkcję firewall'a. Oprócz tego urządzenie umożliwia skorzystanie z wielu innych usług i udogodnień, np.: DDNS, VPN, DHCP i innych.

Do routera dołączana jest obszerna instrukcja w języku polskim, dzięki czemu użytkownik będzie miał możliwość łatwego skonfigurowania urządzenia do swoich potrzeb.

Router Cerberus ADSL Lite objęty jest 5-letnią gwarancją door-to-door w systemie opieki i wsparcia S.O.S. Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 149 zł.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.