Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 10 lipca 2006 
    

Nowe, domowe UPSy od APC


Autor: DYD | 22:27
Firma American Power Conversion (APC) wprowadziła do sprzedaży trzy nowe UPS-y CyberFort (Back-UPS ES 230V), z czterema typami wtyczek. Urządzenia CyberFort 400, 550 oraz 700 zapewniają komputerom stacjonarnym ochronę przeciwprzepięciową oraz zasilanie zapasowe na wypadek awarii zasilania. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o ich zastosowaniu w domu oraz domowym biurze. Są wyposażone w zabezpieczenia sieci i linii telefonicznej/DSL/ISDN przed przepięciami, co umożliwia ochronę przez nagłymi skokami napięcia na łączach transmisji danych. Zasilacze mają osiem gniazd, dzięki którym można zapewnić odpowiednią ochronę wszystkim urządzeniom peryferyjnym. Cztery gniazda zasilania awaryjnego z ochroną przeciwprzepięciową zapewniają zasilanie procesora, monitora oraz urządzeń do przechowywania danych w razie zaniku energii elektrycznej.

Cztery gniazda wyposażone wyłącznie w ochronę przeciwprzepięciową zapewniają zasilanie drukarkom, faksom i innym urządzeniom, nie ograniczając wydajności akumulatora. Ponadto urządzenia te są wyposażone w łatwe do zainstalowania oprogramowanie PowerChute Personal Edition, które umożliwia zapisanie otwartych plików i bezpieczne zamknięcie systemu w przypadku długotrwałej przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Szacowane ceny zasilaczy CyberFort 400, 550 oraz 700 wynoszą odpowiednio 69,99 EUR, 89,99 EUR i 99,99 EUR.

Urządzenia są objęte trzyletnią gwarancją oraz polisą ochrony sprzętu (Equipment Protection Policy) w wysokości 100 000 EUR.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.