Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 18 sierpnia 2006 
    

Płyta Asusa P5B-V z HDMI


Autor: DYD | 17:58
(2)
Asus przedstawia nową serię płyt głównych P5B-V obsługującą najnowsze procesory z serii Intel Core2 i chipset G965 (ze zintegrowaną grafiką Intel Graphics Media Accelerator X3000 wyposażone w złącze HDMI/DVI-D w wersji płyty "Deluxe"). Nowa seria oferuje rozwiązania przeznaczone dla segmentów mainstream oraz digital home i zawiera technologię Intel Clear Video do przetwarzania multimediów. Seria płyt głównych P5B-V wyposażona jest w trzy narzędzia AI NOS, AI Gear oraz AI Nap. Pozwalają one na kontrolę wydajności komputera. Funkcje AI Lifestyle takie jak bezgłośne chłodzenie, Crystal Sound oraz EZ DIY zwiększają wydajność całego systemu w intensywnym wykorzystywaniu grafiki 3D.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. swietna płyta (autor: ditomek | data: 21/08/06 | godz.: 08:51)
    a podoba mie sie w niej to ze w zasadzie wszystko co potrzebne (i o wiele więcej) znajduje sie na płycie. Do budowy PC służacego do rozzrywni (ale z wykluczeniem super gier 3D) jest po prostu świetna. Proc, dysk, pamiec, DVD, mała obudowa (najlepiej zrobiona samemu) i powstaje świetny PC

  2. Asus P5B-V (autor: Piot(e)r | data: 17/05/07 | godz.: 15:18)
    Czy płyta Asus P5B-V restartuje się tylko "na zimno", bo każdy restart mojej P5B-V (np. po każdym wyjściu z Setupu; zamknięciu XP z opcją "uruchom ponownie", czy po <Ctr-Alt-Del> kończy się wyłączeniem komputera i ponownym startem po 2-3s. Ten typ płyty tak ma czy to feler mojego egzemplarza ?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.