Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 5 marca 2001 
    

CLIVE Barker's Undying nadchodzi


Autor: DYD | 00:48
Firma IM Group na marzec zapowiada nie lada atrakcję na wielbicieli gatunku horror/fpp! Albowiem na 19 marca b.r. zapowiedziana jest premiera w Polsce gry CLIVE Barker's Undying dla PC i PS2. W swoich powieściach i ekranizacjach Clive Barker zainspirował, zafascynował i śmiertelnie przeraził miliony swoich odbiorców. Teraz, przeniósł swój unikalny talent i wizje na nowe medium, Clive Barker prezentuje Wam niesamowitą opowieść ze świata horroru w wydaniu gry komputerowej. Wejdź do świata arkanów magii, paranormalnych zjawisk i starożytnego horroru.

Undying to kombinacja magii i arsenału niszczących broni, zarazem tradycyjnych jak i ponad naturalnych to Twoja jedyna nadzieja na przetrwanie podczas odkrywania tajemnicy Nieśmiertelnego Króla. Oparta na enginie Unreala, przesiąknięta atmosferą horroru, gra Clive Barker's Undying to wysoce unikalne, mrożące krew w żyłach - doświadczenie. Tyle sloganów reklamowych - poczekajmy jednak na pierwsze recenzje!

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.