Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 7 września 2006 
    

Oficjalna premiera NVidii


Autor: DYD | 10:19
Ostatnio bombardowani jesteśmy nowymi kartami opartymi na układach NVidii. Tak się dzieje z uwagi na dwie premiery układów NVidii. Mowa oczywiście o GeForce 7900 GS oraz GeForce 7950 GT. Dostępne od wczoraj w sprzedaży procesory graficzne GeForce 7900 GS z obsługą technologii SLI oscylują w cenie około 800zł. Dostępne od 14 września 2006 roku procesory graficzne GeForce 7950 GT z 512 MB pamięci plasują się w segmencie cenowym do 1300zł.

"Nowe procesory graficzne z serii GeForce 7 zaprojektowano tak, aby mogły zapewnić rozgrywkę w ekstremalnych rozdzielczościach oraz obsługę wideo po cenach, na które może sobie pozwolić każdy gracz", powiedział Ujesh Desai, szef działu procesorów graficznych dla komputerów desktop w firmie NVIDIA. "W tych popularnych przedziałach cenowych znajdują się teraz karty, które jeszcze nigdy nie oferowały takiej wydajności i tylu funkcji".

Układy GeForce 7900 GS oraz GeForce 7950 GT oferują uznany zestaw funkcji dostępnych w procesorach z serii NVIDIA GeForce 7900, między innymi:

" Technologię NVIDIA SLI - rozwiązanie pozwalające użytkownikom na skalowanie wydajności graficznej poprzez łączenie wielu kart graficznych firmy NVIDIA w jednym systemie.

" 256-bitowy interfejs pamięci i szybkie pamięci GDDR3

" Pełna obsługa Microsoft DirectX 9.0 Shader Model 3.0 - w tym także funkcji vertex texture fetch (VTF) - pozwalającą na wykonywanie zaawansowanych programów cieniowania dla uzyskania bardziej realistycznych efektów

" Technologię NVIDIA PureVideo

" GeForce 7950 GT zawiera także układy obsługi HDCP, zapewniające odtwarzanie filmów Blu-ray oraz HD DVD na komputerach PC

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.