Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 21 września 2001 
    

Nowe artykuły w Sieci


Autor: DYD | 15:21
IN4.pl przedstawił recenzję płyty głównej Epox 3PTA na chipsecie i815EP-B Step FCPGA/FCPGA2 z obsługą procesorów Intel Pentium III Tualatin. Płytę okazała się bardzo dopracowana i otrzymała nasz znak jakości IN4.pl.

GreGM poinformował, że na łamach strony Windows XP/W2K Unofficial SITE pojawiła się recenzja finalnej wersji Windows XP b.2600. Znajdziecie tam mnóstwo kolorowych screenów, a także wykresów wydajności w porównaniu do Windows 2000. Dodatkowo na stronie XP/W2K Unofficial SITE uaktualniony został dział Download (m.in. sterowniki do kart graficznych) i niektóre podstrony.

Natomiast u Frazira znajdziecie recenzję dwóch coolerów (Spire 6C05B3/Majesty IV TTC-M4AB) przystosowane pod gniazdo Slot A. Poniżesz zamieszczamy krótki fragment z artykułu:
Recenzję tą napisałem specjalnie dla osób które posiadają takowe gniazdo. Głównym moim powodem był fakt iż szukając po wielu stronach niegdzie nie znalazłem ani jednego testu takowych coolerów, które są rzadkością, jednak nawet o takich nie można zapominać.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.