Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 23 października 2006 
    

Telefon Skype - AiGuru S1


Autor: DYD | 15:33
(1)
Asus przedstawia wykonany w technologii Wi-Fi telefon Skype AiGuru S1. Dzięki obsłudze bezprzewodowego standardu 802.11b+g, telefon AiGuru S1 umożliwia wykonywanie połączeń Skype bez ograniczeń związanych z okablowaniem. AiGuru S1 oferowany jest wraz z głośnikiem, który może zmienić telefon w odtwarzacz MP3. Dzięki temu można mieć bezprzewodowy dostęp do plików przechowywanych w komputerze PC. Urządzenie posiada także wbudowane funkcje zdalnej kontroli odtwarzacza Microsoft Media Player, pozwalając użytkownikom na zarządzanie zbiorami, bez podchodzenia do komputera.

AiGuru S1 posiada rozbudowane funkcje, takie jak identyfikacja połączeń przychodzących, książka telefoniczna, historia połączeń i automatyczna sekretarka. Wystarczy użyć menu w telefonie i wszystkie informacje zostaną pokazane na wyświetlaczu LCD. Dodatkowo telefon AiGuru S1 oferuje podwójny system audio, dzięki czemu użytkownik może np. jednocześnie oglądać filmy DVD, podczas gdy inna osoba w tym czasie prowadzi rozmowę telefoniczną.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. HAHAHAH (autor: RusH | data: 23/10/06 | godz.: 16:26)
    nie telefon a SLUCHAWKA BEZPRZEWODOWA podpinana pod KOMPUTER ....
    dziala tak samo jak sluchawki do skype USB, JEDYNA roznica polega na mozliwosci chodzenia po mieszkaniu w obrebie zasiegu WiFi asusowego Dongla USB wifi wpietego w PC .. Pc na ktorym musi byc odpalone skype i windziany sft asusa ....


    wiec GDZIE ten telefon ?...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.