Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 27 października 2006 
    

Epson Stylus Photo RX560


Autor: DYD | 15:35
Epson wprowadza sześciokolorowe urządzenie wielofunkcyjne Stylus Photo RX560. Jest ono wyposażone w atrament Claria Photographic Ink, technologię Epson PhotoEnhance (jaskrawe i żywe zdjęcia) oraz technologię Advanced Variable Sized Droplet (płynne przejścia tonalne i szybkość druku). Urządzenie posiada oddzielne kasety z atramentem w cenie 39,99 złotych za sztukę. Skaner płaski formatu A4 posiada rozdzielczość optyczną do 1200 x 2400 dpi. RX560 umożliwia też drukowanie zdjęć na przystosowanych do tego dyskach CD lub DVD.

Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,5 cala oferuje dostęp do szerokiej gamy funkcji bez potrzeby włączania komputera, na przykład do edycji, przycinania, usuwania efektu czerwonych oczu, dodawania ozdobnych obramowań, skanowania, drukowania i kopiowania. Epson Stylus Photo RX560 idealnie nadaje się do domu albo małego biura, w którym szczególny nacisk kładzie się na drukowanie, kopiowanie i skanowanie zdjęć.

Dostępna w sprzedaży na terenie Polski od 1 listopada 2006 r. Zalecana cena detaliczna (z podatkiem VAT): 996 złotych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.