Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Niedziela 31 grudnia 2006 
    

Odtwarzacz MP3 od Traka


Autor: Anitka | 13:56
(1)
DMP-560VR QuickSilver to nowy odtwarzacz MP3 firmy Trak. Owalny, lustrzany panel odtwarzacza skrywa dwukolorowy wyświetlacz OLED z możliwością wyświetlania do 5 wierszy informacji tekstowej. Użytkownik sam może ustawić wygaszacz i animację powitalną oraz regulować kontrast wyświetlacza. Ponadto, QuickSilver dysponuje standardowym kompletem urządzeń cyfrowych tj. radio oraz dyktafon, a zastosowane w odtwarzaczu wyjście słuchawkowe pełni jednocześnie funkcję wejścia Line-in, pozwalając na nagrywanie muzyki lub dźwięku z dowolnego źródła zewnętrznego. Odtwarzacz zasilany jest wbudowaną baterią litowo-jonową wielokrotnego użytku. Gwarancja 12 miesięcy w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna: 199 zł (dla pamięci 512 MB), 259 zł (dla pamięci 1 GB) i 339 zł (dla pamięci 2 GB)

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. czy to nie zakrawa na absurd ? (autor: john565 | data: 31/12/06 | godz.: 15:53)
    czy może jest to artykuł sponsorowany ?
    czemu nie ma informacjo o nowościach iaudio, creative, sony i innych znanych firm produkujących sprzęt wysokiej jakości, czyżby renomowane firmy nie miały newslettera o sowich nowościach, bo jak inaczej można się było dowiedzieć o zaistnieniu tego niewiadomojakiego cuda w zreanimowanej obudowie ?

    hmm a może ten player jest rzeczywiście wypasiony i jestem w wielkim błędzie ?!

    tak czy siak kierując się swoimi doświadczeniami z playerami trakopodobnymi dziwie się że promujecie taki słaby jakościowo sprzęt nawet poprzez umiesczenia newsa o nim


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.