Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 2 października 2001 
    

Dni Technologii Cyfrowej Canon


Autor: DYD | 17:09
(1)
W dniu dzisiejszym Canon na 27 piętrze wieżowca Reform Plaza zorganizował pokaz pod nazwą Dni Technologii Cyfrowej Canon, podczas której firma prezentowała najnowsze technologie koncernu w dziedzinie techniki biurowej. Canon przedstawił cały wachlarz swoich najnowszych produktów, do których zaliczały się wielofunkcyjne urządzenia łączące drukowanie, skanowanie i wysyłanie faxów oraz typowe rozwiązanie, takie jak drukarki, skanery czy aparaty cyfrowe. Z ciekawostek, zaprezentowano drukarkę termosublimacyjną CD-300, która w ciągu kilku minut drukuje zdjęcia z aparatu cyfrowego bez pomocy PC. Otrzymujemy zdjęcia w formacie 10x14 cm lub panoramiczne 25x10 cm.

Po prezentacji najnowszych rozwiązań firmy Canon, odbyła się uroczystość przekazania trzem publicznym wyższym uczelniom urządzeń wielofunkcyjnych firmy Canon w ramach akcji "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP". Canon Polska jest firmą zaangażowaną w inicjatywy społeczne i współpracuje z "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP" od początków istnienia programu. Poniżej krótka galeria zdjęć wykonanych zarówno na samej konferencji firmy Canon oraz na uroczystości wręczenia sprzętu wyższym uczelniom w Pałacu Prezydenckim.


Wręczenie sprzętu wyższym uczelniom


Urządzenie wielofunkcyjne IR 3300


Drukarki Canona...


...oraz aparaty cyfrowe tej firmy


drukarkę termosublimacyjną CD-300


Liczne odmiany skanerów


Japonki w wersji "blond"


Prowadzący prezentację: Na dobre i na złe vs Klan

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ok! (autor: Stefan | data: 2/10/01 | godz.: 18:56)
    To godne pochwaly, ze ktos daje cos na uniwersytety:-)
    Pozdr,
    S.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.