Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 2 października 2001 
    

Newsy z polskiej Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 23:13
Powstały niedawno serwis Multiplayer Polska, jak sama nazwa wskazuje stawia główny nacisk na stawianie dużej liczby różnych serwerów dla graczy, zamierza stworzyć centrum oficjalnych serwerów gier. Pięć dni temu do działających już serwerów FSGS oraz Counter-Strike'a dołączyła długo oczekiwana bramka do zachodnich serwerów gier. Na razie bramka obsługuje tylko Diablo II, lecz jak zapowiada MP w przyszłości bramka będzie obsługiwać, każdą grę w jaką będą chcieli zagrać użytkownicy (np. Ultima Online czy Shattered Galaxy) oraz ICQ. Dostęp do bramki jest płatny, jednak cena nie jest przerażająca - 20 zł miesięcznie to wydatek na który stać chyba każdego zapalonego gracza. Jako że patronat nad serwisem objęło IMGroup, bramka do gry Emperor: Battle for Dune będzie bezpłatna (info by Holyboy).

Po krótkiej przerwie, jaka była związana z modernizacją serwisu, redakcja A4 ponownie wróciła już do sieci! Co tutaj znajdziecie? Testy, recenzje, słowniczek, forum, ..., a przede wszystkim wiele konkursów! Zapraszamy! Redakcja.Net (info by Jarosław L.).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.