Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 24 stycznia 2007 
    

Zestaw bezprzewodowy Trust


Autor: DYD | 13:57
Trust wprowadza na rynek Trust Wireless Optical Multimedia Deskset DS-3250. To bezprzewodowa klawiatura z optyczną myszą multimedialną i odbiornikiem USB. Płaska klawiatura posiada rolkę przewijania, 19 przycisków multimedialnych, osobny przycisk regulacji dźwięku oraz cztery dodatkowe przyciski Windows Media Center Edition. Również bezprzewodowa 9-przyciskowa mysz o ergonomicznej budowie posiada przydatne funkcje związane z użytkowaniem Windows Media Player i innych funkcji Media Center. Są to np. przyciski odtwarzania/przerywania, zatrzymania, w przód i w tył. Funkcje te sprawiają, że zestaw ten ułatwia w nadzwyczajny sposób obsługę różnych aplikacji multimedialnych.

Produkt jest całkowicie zgodny z Windows Media Player dla Windows Vista, XP Media Center i XP bez konieczności instalowania sterownika. Tak więc bezpośrednio po podłączeniu produkt jest gotowy do użytku.

Trust Wireless Optical Multimedia Deskset DS-3250 jest dostępny w sprzedaży już teraz.

Sugerowane cena detaliczna, z VAT-em: PLN 119,90


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.