Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 24 stycznia 2007 
    

Przenośny projektor Hitachi CPX1


Autor: DYD | 14:04
Hitachi poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowego projektora CPX1 w technologii LCD. Działa cicho, a ponadto jest lekkie i niewielkie. Urządzenie obsługuje znaną już z innych projektorów Hitachi funkcję prowadzenia prezentacji bez komputera. Użytkownik zapisuje prezentację na wtyczce USB z pamięcią. Żeby rozpocząć pokaz, wystarczy włożyć wtyczkę do projektora. Nie trzeba nosić notebooka na każde zebranie i za każdym razem go uruchamiać. Projektor wyposażono w szerokokątny obiektyw, który umożliwia uzyskanie obrazu o przekątnej 60” z odległości 1,5 m. Dlatego nawet w małych pomieszczeniach urządzenie można umieścić blisko ekranu, tak żeby nie przeszkadzało uczestnikom spotkania.

Dodatkową wygodę zapewniają funkcje uruchamiania w ciągu 3 sekund i natychmiastowego wyłączania — projektor jest gotowy do pracy w ciągu sekund od przybycia na miejsce, a po pokazie nie trzeba długo czekać na wyłączenie. Urządzenie ma dwa wejścia RGB, dlatego można do niego podłączyć dwa komputery jednocześnie.

CPX1 jest pierwszym modelem z nowej serii projektorów przeznaczonych do zastosowań biznesowych. W ciągu miesiąca zostanie wprowadzony do sprzedaży model CPX2, który będzie wyposażony w przewodowe i bezprzewodowe interfejsy sieciowe.

Projektor Hitachi CPX1 jest dostępny od końca 2006 r. Model CPX2 zostanie wprowadzony do dystrybucji w Europie w styczniu 2007 r.

Ceny bez VAT:

CP-X1 : 915 EURO
CP-X2 : 1025 EURO
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.