Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 25 stycznia 2007 
    

Kamera (DVD) Canon DC50


Autor: DYD | 12:05
Canon zaprezentował nową flagową kamerę video zapisująca na płytach DVD: Canon DC50. Kamera wyposażona jest w procesor DIGIC DV II2 oraz układ optycznej stabilizacji obrazu [OIS] – technologie opracowane dla potrzeb produktów segmentu HD [High Definition]. Skrócona charakterystyka kamery DC50: Matryca CCD rozdzielczości 5,39 mln pikseli z filtrem kolorów podstawowych i bezpośredni zapis na płytach DVD [-R/-RW/-R DL]; 10-krotny zoom optyczny z układem optycznej stabilizacji obrazu; Duża pojemność zapisu: wsparcie standardu płyt dwuwarstwowych i niskie zużycie energii; Łatwa obsługa za pomocą jednej ręki i nowa funkcja szybkiego rozpoczęcia nagrywania ‘Quick Start’.

Otrzymane dzięki matrycy CCD o rozdzielczości 5,39 mln pikseli obrazy są zapisywane bezpośrednio na płytach DVD. Filtr kolorów Optymalnie dostosowana do rejestrowania filmów w formacie 16:9 kamera posiada panoramiczny monitor o przekątnej 2,7cala oraz panoramiczny wizjer elektroniczny o przekątnej 0,27cala, które pozwalają użytkownikom na ocenę nagrywanych filmów w formacie panoramicznym.

Pełna specyfikacja kamery Canon DC50 w pliku Excela.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.