Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 23 lutego 2007 
    

System Sony do edycji wideo


Autor: Adam | źródło: Engadget | 00:06
(1)
Koncern Sony przedstawił nowy komputer biurkowy o nazwie Vaio VGC-RM1, który przeznaczony jest przede wszystkim do edycji materiału wideo HD w formacie Blu-ray. Konfiguracja tego systemu bazuje na procesorze Intel Core 2 Duo E6600 o prędkości 2,4 GHz, 2 GB pamięci RAM, czterech dyskach twardych o pojemności 250 GB każdy, karcie graficzne nVidia GeForce 7600GT i nagrywarce płyt Blu-ray (zapis odbywa się z prędkością do 2x dla wszystkich rodzajów płyt Blu-ray). Na przeznaczenie tego systemu wskazuje także dołączone oprogramowanie - są to między innymi programy Adobe Premiere Pro 2.0 i Adobe Photoshop Elements, InterVideo WinDVD BD for VAIO PC oraz ULead BD Disc Recorder. Cena tak skonfigurowanego komputera wynosi 3500 dolarów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. fajna zabawka (autor: kubolx | data: 24/02/07 | godz.: 03:19)
    Juz widze jak producenci filmow slubnych i komunijnych sie zabijaja o to :D, a tak poważnie to fajna ma desing i ta ilosc portow na obudowie- mniam cudo :P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.