Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 19 marca 2007 
    

Telefon 3G 1,8Mb/s Samsunga


Autor: DYD | 16:45
(2)
Samsung Z630 to pierwszy na polskim rynku telefon Samsung z funkcją HSDPA (usługa telefonii 3G umożliwiająca pobieranie danych do telefonu z prędkością do 1.8 Mb/s). Pobieranie plików muzycznych czy przeglądanie poczty e-mail zajmuje z HSDPA zaledwie kilka sekund. Dzięki zastosowaniu tworzywa z dodatkiem włókna szklanego Z630 jest lekki i wytrzymały. Wyposażony jest w wyświetlacz TFT (262 tys. kolorów) o przekątnej 2.13 cala. Dwa obiektywy aparatu fotograficznego umieszczone są na przedniej (aparat VGA do prowadzenia wideorozmów) i tylnej (2 megapiksele i trzykrotny zoom cyfrowy) ściance telefonu.


Z630 ma również kamerę wideo (1 godzina nagrania), odtwarzacz MP3, Bluetooth (opcja podłączenia słuchawek stereofonicznych, komputera, PDA, laptopa i drukarki) oraz USB. Telefon obsługuje funkcje SMS, MMS i pocztę elektroniczną.

Za pomocą przeglądarki dokumentów można wyświetlać na ekranie telefonu pliki Microsoft Office, txt, pdf, html i jpg. Tryb offline pozwala z kolei korzystać z niektórych funkcji nawet tam, gdzie telefon musi być wyłączony - np. na pokładzie samolotu. Z630 ma 24 MB pamięci wewnętrznej, które można rozszerzyć za pomocą karty MicroSD.

Całość uzupełnia tryb głośnomówiący i książka telefoniczna na 1000 wpisów.

Samsung Z630 oferuje również funkcję wiadomości alarmowych. Wystarczy, że przyciśniesz cztery razy boczny przycisk na obudowie a telefon automatycznie wyśle na wprowadzony wcześniej numer wiadomość sms powiadamiającą, że jesteś w niebezpieczeństwie. Ponadto, jako uzupełnienie Samsung Z630 ma również funkcję "Mobile Tracker" (również dostępną tylko w telefonach Samsung), która umożliwia odnalezienie telefonu w przypadku jego zgubienia/ukradzenia. Przy zmianie karty SIM telefon automatycznie wysyła wiadomość sms z informacją o numerze karty na wprowadzony wcześniej przez użytkownika numer.

Specyfikacja technicza

" UMTS/GSM
" Wyświetlacz TFT 262 tys. kolorów 320X240
" Aparat 2 Mpix + VGA
" Nagrywanie i odtwarzanie wideo
" HSDPA/EDGE
" MMS/JAVA/WAP/E-mail
" Odtwarzacz MP3
" Pamięć 25MB + Micro SD
" Bluetooth/USB
" Wiadomość alarmowa
" Tryb Offline
" Mobile Tracker

Sugerowana cena detaliczna brutto: 1499 PLN.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Hmm.... (autor: DJopek | data: 19/03/07 | godz.: 18:42)
    Eee tam od paru dni mam MDA Vario II i też ma HSDPA, a dostępny jest już w polskich sieciach od paru miesięcy...

    No ale fakt - trudno go nazwać telefonem :)


  2. hmm (autor: 0r8 | data: 20/03/07 | godz.: 14:35)
    wymiary sa dosc zachecajace: 101x52x13mm / 100g

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.