Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 26 marca 2007 
    

Cyfrówka z ekranem dotykowym


Autor: DYD | 22:18
BenQ wprowadza a polski rynek aparat cyfrowy T700 z dotykowy ekranem, 7.2 megapikselową matrycą CCD i 3-krotnym zoomem optycznym oraz polskim menu użytkownika. Funkcja "Tap-to-Enlarge" umożlwia na ręczne zakreślenie obszaru jaki ma zostać powiększony, a następnie wykonanie powiększenia, przez zwykłe dotknięcie obszaru ekranu palcem. Kolejną funkcją jest edycja zdjęcia, która pozwala na dodanie ramki dekoracyjnej do fotografii z gotowych szablonów lub stworzenie i dodanie własnego projektu ramki. Funkcja Macro pozwala wykonać zbliżenia w zakresie od 15 do 30cm.

T700 ma 3-calowy wyświetlacz dotykowy LPTS o rozdzielczości 230 000 pikseli. Aparat pozwala na kręcenie filmów z systemie ciągłym z dźwiękiem w rozdzielczości 640x480 pikseli z szybkością 30 klatek na sekundę. Użytkownik aparatu cyfrowego BenQ T700, może korzystać z 12. programów tematycznych do szybkich nastawień dla typowych zdjęć np. portret, krajobraz, sceny nocne, nagrywanie głosu, itp. Aparat może wykonywać zdjęcia w szerokim zakresie czułości ISO do 1200, a filmy AVI mogą być rejestrowane w warunkach prawie całkowitej ciemności (do 4000 ISO).

T700 posiada funkcję stabilizacji obrazu do minimalizowania wpływu ruchu ręki na jakość wykonywanych zdjęć.

W Polsce aparat dostępny jest w kolorach czerwonym, czarnym, srebrnym oraz białym w sugerowanej cenie detalicznej - 899 zł z VAT.

Gwarancja 24 miesiące w systemie door-to-door.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.