Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 28 marca 2007 
    

Command & Conquer 3 w piątek


Autor: DYD | 16:03
(2)
Polska premiera gry Command & Conquer 3 Wojny o tyberium na PC nastąpi w piątek, 30 marca. Command & Conquer powrócił! - mówi Mike Verdu, producent wykonawczy EA Los Angeles.- Połączyliśmy ciekawy scenariusz, dynamiczną akcję i wielopłaszczyznową strategię. Wszystko po to, aby wynieść "Wojny o tyberium" na jeszcze wyższy poziom. I co najważniejsze - wracamy do korzeni całej serii! Tym razem gracze ponownie mogą dowodzić futurystycznymi jednostkami Globalnej Inicjatywy Obronnej (GDI), walczyć pod dowództwem Kane'a w szeregach Braterstwa NOD a także po raz pierwszy... pokierować hordami obcych z frakcji Scrin. Już nie mogę się doczekać momentu, gdy gra trafi w ręce fanów serii!

Tryb jednoosobowy umożliwi wybór jednej z kampanii, natomiast rozgrywki online w trybie multiplayer czynią z zabawy widowiskowy sport. W grze Command & Conquer 3 Wojny o tyberium znajdziemy szereg przerywników filmowych, w których wystąpili aktorzy znani z popularnych seriali, takich jak Zagubieni, Battlestar Galactica, House czy wielkich kinowych przebojów, np. Imperium kontratakuje, Powrót Jedi, Top Gun czy Żołnierze kosmosu. (m.in. Tricia Helfer, Josh Holloway, Michael Ironside, Jennifer Morrison, Billy Dee Williams, Grace Park).

Od kiedy uświadomiłam sobie, że w Command & Conquer 3 zagrałam prawdziwą rolę filmową, nie mogę się doczekać wprowadzenia tytułu do sprzedaży - podkreśla Tricia Helfer, znana z serialu Battlestar Galactica.- To coś więcej niż wcielenie się w komputerowo stworzoną postać. To był jeden z najciekawszych i najzabawniejszych projektów w mojej karierze!

Po raz kolejny w roli Kane'a, charyzmatycznego przywódcy Braterstwa NOD, wystąpił Joe Kucan. W Command & Conquer 3 Wojny o tyberium swoją rolę odegrali również prawdziwi reporterzy wojenni, którzy dostarczają na bieżąco newsy z pierwszej linii frontu.

Europejski System Klasyfikacji Gier PEGI dopuścił Command & Conquer 3 do użytku dla osób powyżej szesnastego roku życia (16+). Command & Conquer 3 Wojny o tyberium będzie również dostępny wkrótce na konsolę Xbox 360.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Zainstalowane (autor: Yog-Sothoth | data: 28/03/07 | godz.: 21:11)
    Czas pograc :)

  2. jak bedzie fajne (autor: MayheM | data: 29/03/07 | godz.: 09:33)
    i ruszy na moim kompie - to kupuje

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.