Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 13 czerwca 2007 
    

Powrót SimCity


Autor: DYD | 10:43
(1)
Powrót popularnej serii gier na PC - SimCity - stał się faktem, o czym donosi firma Electronic Arts. Ogłosiła dzisiaj, że nowa odsłona serii pod nazwą SimCity Społeczeństwo jest już na etapie produkcyjnym i trafi do sklepów na gwiazdkę tego roku. Zastosowane w grze nowe rozwiązania sprawiają, że gracze mogą nie tylko budować miasta, lecz także kształtować środowisko, kreować kultury i zachowania społeczne. Można będzie stworzyć prawdziwe centrum sztuki, nawiedzone miasteczko, zieloną osadę, uduchowioną wspólnotę lub wymyślić własne, niepowtarzalne społeczeństwo.

"SimCity Społeczeństwo pozwala graczom na tworzenie różnorodnych miast i unikalnych społeczności, co do tej pory nie było możliwe," mówi wiceprezes i przewodniczący oddziału zajmującego się The Sims, Rod Humble. "SimCity Społeczeństwo oferuje wiele wariantów zabawy. Sam czasem tworzę społeczności oparte na rygorze policyjnym, w którym byle włóczęga czy złodziej trafia do specjalnych ośrodków resocjalizacyjnych i wyrasta na prawowitego obywatela. Innym razem tworzę sielankę - szczęśliwą krainę w tropikach, której mieszkańcy uprawiają własne ogródki i wiodą spokojne życie."

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. .:. (autor: Shneider | data: 14/06/07 | godz.: 01:54)
    Bardzo lubie simcity. zaczynajac na simcity1 a konczac na 4 deluxe.

    Takze i w to trzeba bedzie pograc. :D


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.