Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 21 czerwca 2007 
    

Plextor rozszerza ofertę


Autor: DYD | 19:58
W ofercie polskiego dystrybutora produktów Plextor dostępne są dwa nowe urządzenia tego producenta. Jednym z nich jest ConvertX PX-AV200U - adapter umożliwiający konwertowanie sygnału z analogowych urządzeń video do postaci cyfrowej. Drugą nowością jest kieszeń umożliwiającą montaż dwóch napędów optycznych slim w jednym module 5,25" standardowego komputera PC. Oznaczono ją symbolem PX-DB608AL. ConvertX umożliwia prostą konwersję materiałów analogowych zapisanych na taśmach VHS czy przez kamerę analogową do wersji cyfrowej i ich zapisanie na przykład na płycie DVD. W zestawie użytkownik otrzyma wszystko, co konieczne, by rozpocząć pracę, m.in. oprogramowanie Presto Digital Converter (do konwertowania danych) i VideoWorks (do edycji i authoringu płyt DVD/VCD).


ConvertX podłącza się do komputera za pomocą kabla USB, podpina się analogowe źródło, a resztę wykonuje oprogramowanie. Możliwa jest edycja plików cyfrowych, przy wykorzystaniu profesjonalnych przejść i napisów. Efekt końcowy można zapisać na płytach CD lub DVD.

Natomiast zestaw PX-DB608AL znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie użytkownicy mają problemy z miejscem w obudowie komputera. Zestaw składa się z nagrywarki DVD o symbolu PX-608AL, kieszeni PX-DB600 posiadającej sloty mieszczące dwa urządzenia typu slim oraz szerokiej gamy oprogramowania, obejmującej między aplikacje Nero Express 7 Essentials i PlexTools Professional LE oraz inne programy w wersjach próbnych. Napęd obsługuje odczyt i zapis dysków dwuwarstwowych oraz wszystkich popularnych formatów DVD, w tym DVD-RAM.Ceny detaliczne nowych produktów firmy Plextor:

ConvertX PX-AV200U 265 zł
PX-DB608AL 579 zł

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.