Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 30 sierpnia 2007 
    

Polacy najlepszą drużyną świata


Autor: DYD | 15:12
Udział polskiej drużyny PGSPokerStrategy.com w niemieckich targach Games Convention zakończył się niebywałym sukcesem. Na prestiżowej gali eSport Awards Polacy zostali uznani najlepszą drużyna graczy na świecie. Po wakacyjnych urlopach zawodnicy PGSPokerStrategy.com wybrali się do Niemiec na odbywające się tam targi Games Convention w Lipsku. Mimo, iż drużyna nie grała tam żadnego oficjalnego turnieju Couter Strike to cztery dni za naszą zachodnią granicą gracze PGS spędzili bardzo aktywnie rozgrywając parę gier pokazowych oraz skutecznie reprezentując i promując nasz kraj.


Pierwszego dnia, w czwartek, drużyna rozegrała pokazowy mecz w ramach ESL Extreme Masteres Supercup. Przeciwnikiem polskiego zespołu byli mistrzowie Niemiec - formacja ALTERNATE Attax.

Był to pierwszy mecz graczy PGSPokerStrategy.com z tak silnym przeciwnikiem od czasu lipcowego tournee po Europie, gdy m.in. zdobyli Mistrzostwa Świata na ESWC w Paryżu. Mimo miesięcznej przerwy potrafili stworzyć niesamowite widowisko. Niestety cały pojedynek zakończył się minimalnym zwycięstwem niemieckiej drużyny.

W sobotę odbyło się długo oczekiwane rozdanie nagród eSports Award, uznawanych za najbardziej prestiżowe i najważniejsze wśród graczy komputerowych na świecie. Uroczystość ta okazała się wielkim sukcesem polskich sportów elektronicznych, głównie za sprawą graczy PGSPokerStrategy.com. Zespół zwyciężył we wszystkich kategoriach, w których był nominowany. Przede wszystkim został uznany za Drużynę Roku, a jego największa gwiazda - Filip "Neo" Kubski wygrał w kategoriach "Gracz Roku" oraz "Gracz Roku Counter Strike".

W niedziele trzech zawodników PGS reprezentowało nasz kraj w Mistrzostwach Europy. Luq, Neo oraz TaZ stanowią podporę reprezentacji Polski Counter Strike. W zespole z dwoma innymi zawodnikami z Polski zajęli pierwsze miejsce i złoty medal w European Nations Cup. Drużyna w drodze do finału pokonała europejskich mocarzy z Danii i Norwegii, aby w decydującej rozgrywce zmierzyć się z gospodarzami imprezy - Niemcami. Finał zakończył się zwycięstwem Polaków, którzy tym samym wygrali 15.000 € oraz tytuł Mistrza Europy dla Polski!

Wcześniej, niedzielne przedpołudnie zawodnicy PGSPokerStrategy.com spędzili na stoisku firmy DELL, grając mecze pokazowe z niemieckimi drużynami oraz fanami. Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających z całego świata.

Drużynę PGSPokerStrategy wspierają producenci sprzętu komputerowego dla graczy Pentagram oraz SteelSeries.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.