Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 23 października 2001 
    

Creative Inspire 5.1 Digital 5700


Autor: DYD | źródło: e-mail | 17:51
(1)
Firma Creative poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty zestawu głośnikowego Inspire 5.1 Digital 5700. Zestaw, zaprojektowany by zapewnić dźwięk 5.1 Dolby Digital i DTS, składa się z dekodera/wzmacniacza działającego również jako główna jednostka sterująca; dwukomorowego subwoofera 30W mocy skutecznej (RMS) o konstrukcji Creative SLAM (Symmetrically Loaded Acoustic Module – symetrycznie obciążony moduł akustyczny), głośnika centralnego o mocy skutecznej 21W i czterech głośników satelitarnych, każdy o mocy skutecznej 7W. Jest on zgodny z urządzeniami cyfrowymi 24bit/96kHz i jest wyposażony w złącza: optyczne, współosiowe, analogowe stereo i DIN.

„Ten wyjątkowy nowy zestaw to więcej niż zestaw głośnikowy high-end" – komentuje Leonardo Celucci, European Brand Manager odpowiedzialny za zestawy głośnikowe w Creative Labs Europe. „Dzięki cyfrowej jakości i pełnej zgodności ze wszystkimi kartami rodzin Sound Blaster Audigy i Live 5.1, jest to z pewnością doskonałe uzupełnienie komputera PC, a wyjątkowe możliwości podłączania innych urządzeń i najwyższej klasy konstrukcja, czynią nowy zestaw doskonałym uzupełnieniem odtwarzaczy DVD, konsoli gier i innych urządzeń cyfrowych... Dlatego właśnie uważamy, że będzie to hit wśród miłośników domowej rozrywki, entuzjastów audio i wymagających graczy" – dodaje.

Zestaw głośnikowy Inspire 5.1 Digital 5700 dostępny jest w cenie 362 USD + VAT.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. High-End heheheh... (autor: bigfanik | data: 23/10/01 | godz.: 22:44)
    Ciekawe, czy ten pan kiedukolwiek widział na oczy hi-endowy zestaw kolumien. Porównanie jest zdecydowanie nie na miejscu, chyba że high-end to co inego niż hi-end.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.