Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 11 września 2007 
    

Tuniq wkracza na rynek zasilaczy


Autor: Karak | 09:15
Firma Tuniq, znana przede wszystkim z jej doskonałego chłodzenia - Tuniq Tower długo uznawanego za najlepsze wśród overclockerów zamierza wejść również na rynek wysokowydajnych zasilaczy komputerowych. Na stronie firmy możemy znaleźć dwa modele, słabszy model "Miniplant" jest 950W jednostką, oferuje wysoką efektywność na poziomie ponad 80% przy klasycznych wymiarach, jest przystosowany do pracy z SLI, posiada aktywne PFC, wiele rodzajów ochrony antyprzepięciowej (OCP,OVP,SCP,OPP). Mocniejszy model - "Ensemble" jest jednostką o mocy 1200 W i cechuje się bardzo wysoką efektywnością, maksymalną efektywność producent określa na około 87%, średnią 86%, a minimalną przy 100% obciążeniu na około 82.3%.

Ensemble cechuje się również bardzo cichą pracą (jak na tak mocny zasilacz) na poziomie poniżej 30dBA, automatycznym wyłączaniem wiatraka jeżeli temperatura pracy nie przekracza 50 stopni Celsjusza, dwoma wiatrakami - 13.5 cm oraz 8 cm, posiada również aktywne PFC, nie wspomniano tutaj o zabezpieczeniach posiadanych przez ten model, ale zapewne są identyczne jak w "Miniplant". Na oba modele producent udziela 3 letniej gwarancji, mają się one pojawić w sprzedaży za około miesiąc.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.