Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Czwartek 13 września 2007 
    

Premiera chipsetu X38 24 września


Autor: Karak | źródło: DvHardware | 08:38
Mimo wcześniejszych doniesień o możliwej wcześniejszej premierze chipsetu, oficjalna premiera ma się odbyć jak oryginalnie zakładano dopiero z 23 na 24 września. Jednak nie przeszkadza to w dostaniu płyt głównych na tym chipsecie już teraz, podobna sytuacja miała miejsce z chipsetem P35, kiedy to płyty główne można było bez problemu znaleźć w sklepach przed oficjalną premierą. Wydaje się dość dziwne, że Intel pozwala na takie zabiegi, ale nikt nie powinien narzekać na wcześniejszą możliwość zapoznania się z nową ofertą. Większość płyt na chipsecie X38 nie będzie tanich - powinna kosztować sporo ponad 200 dolarów, jednak to oczywiście będzie zależało od producenta.

Producenci pamięci DDR3 mają nadzieję na lepszą sprzedaż ich pamięci w związku z tym, będą to rekomendowane i oficjalnie jedynie dostępne pamięci dla tych płyt głównych. Wiele producentów zdecydowało się dołączyć również obsługę modułów DDR2, jednak jak podaje źródło kontroler pamięci został specjalnie przystosowany do DDR3 i nie będzie radził sobie za dobrze ze starszymi modułami.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.