Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 24 września 2007 
    

Trylogia według WD


Autor: DYD | 15:25
WD zaprezentowało swoje nowe, mniejsze od dotychczasowych wersji dyski zewnętrzne z serii My Book. Są to: My Book Home Edition, My Book Office Edition i My Book Essential Edition. Home Edition wyposażono w funkcję automatycznego backupu i synchronizacji w tle, zapisane nań dane są szyfrowane przed niepowołanym dostępem, potrójny interfejs wysokiej wydajności (USB 2.0, FireWire 400, eSATA) zapewnia kompatybilność dla platform PC i Mac. Dodatkowo są zainstalowane fabrycznie oprogramowanie Google Toolbar, Google Desktop i Picasa. Office Editio oprócz synchronizacji archiwizowania i szyfrowania przystosowana jest do tego by przy pomocy aplikacji Mionet służyć jako serwer plików.

Zainstalowany pakiet Small Business Tools pozwala na udostępnianie pulpitu, pracę zdalną na innych komputerach oraz zdalne prezentacje.

Wszystkie modele będą dostępne w pojemnościach od 320 GB do 1 Terabajta. Do Polskich sklepów zawitają w następnym tygodniu.

ena wynosić będzie równowartość 130 do 380 dolarów amerykańskich w zależności od pojemności i modelu. Produkty objęte będą 24-miesięczną gwarancją.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.