Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 24 października 2007 
    

Ruter D-Link Wireless N


Autor: DYD | 08:20
(1)
D-Link wprowadził na rynek ruter DIR-615, kolejny produkt w standardzie Wireless N. Służy do rozdzielenia łącza internetowego oraz budowy bezprzewodowej sieci domowej w nowym standardzie Wireless N. Produkt uzyskał certyfikat zgodności "draft 2.0" wydany przez stowarzyszenie Wi-FI Alliance. Oznacza to, że jest gotowy na przyjęcie ostatecznej wersji standardu (w przyszłym roku). Dzięki kreatorowi połączeń Click'n Connect, prowadzącemu krok po kroku przez proces konfiguracji, poradzą sobie z nią nawet niedoświadczeni użytkownicy. Ruter został też wyposażony w system Wi-Fi Protected Setup, który automatycznie generuje i wysyła do urządzeń klienckich nazwę sieci bezprzewodowej (SSID) i klucze szyfrujące.

Nowy sprzęt obsługuje standardy szyfrowania sygnału WEP, WPA i WPA2. Funkcjonuje też jako podwójna zapora sieciowa (SPI oraz NAT) chroniąca przed atakami z zewnątrz.

Podobnie jak wszystkie produkty z serii Wireless N, DIR-615 objęty jest 11-letnia gwarancją.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. w standardzie Wireless N (autor: RusH | data: 24/10/07 | godz.: 15:41)
    a co to jest ten standard Wireless N i kto go ratyfikowal? :)
    bo draft to na polski bedzie SZKIC i z ostatwecznym standardem moze miec tyle wspolnego co mial draft 1.0 :) juz nie wspominajac o niedawno rozpoczetej wojnie patentowej wokol 802.11n ktora moze oznaczac smierc tego standardu jeszcze przed urodzeniem.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.