Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 24 października 2007 
    

Kamery Hitachi Blu-ray


Autor: DYD | 08:16
Hitachi wprowadzi na rynek kamery na dyski Blu-ray, zdolne do zapisywania filmów w rozdzielczości 1920x1080 Full HD na nośnikach Blu-ray oraz oferujące rozwiązanie produkcyjne, od rejestracji, poprzez zapis, aż do odtwarzania. Nagrany film można obejrzeć na odtwarzaczu Blu-ray, konsoli do gier Blu-ray lub kompatybilnym z Blu-ray napędzie komputerowym. Nowe kamery wyposażono w złącze HDMI, które umożliwia przesłanie obrazu z kamery bezpośrednio do jednego z telewizorów z obsługą HD, wyposażonych w port HDMI. Nowe modele to Hitachi BD70E, wyposażony w wieloformatową nagrywarkę Blu-ray, która umożliwia zapisanie do dwóch godzin materiału Full HD 1920x1080 oraz BD7HE, hybrydowa kamera Blu-ray z twardym dyskiem (do 8 godzin materiału Full HD).

W kamerach używane są małe dyski 8 cm 7,5 GB Blu-ray w formatach z nagrywania (BD-R) lub ponownego zapisu (BD-RE) dostępne w ofercie wiodących producentów nośników cyfrowych, np. Maxell. Można także korzystać z nośników 8-cm DVD-RAM, RW, R i +RW.

Obie kamery będą dostępne w sklepach w Europie od października 2007.

Sugerowane ceny detaliczne:

BD7HE - 6,999 PLN
BD70E - 5,999 PLN


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.