Według analityków z Net Applications, 7.91% spośród wszystkich osób łączących się we wrześniu z globalną siecią, posiadało zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows Vista. Oznacza to, że nowy system giganta z Redmont powoli, ale systematycznie powiększa swoje udziały w rynku. Ostatnie raporty opublikowane na początku października, wskazując na udziały nowego Windows wymieniały liczbę 7.38%. Wciąż najpopularniejszy jest Windows XP, którego udział w rynku sięga 80%. Swoją pozycję utrzymuje także Mac OS, posiadając niezmiennie około 6,5% rynku. Tracą natomiast starsze wersje Windowsa, a także... Linux.
K O M E N T A R Z E
hmmm (autor: DrLamok | data: 26/11/07 | godz.: 07:56) gdzieś już tą "fotkę" widziałem 2-3 miesiące temu, i to raczej fake
Heh (autor: KaszeL | data: 26/11/07 | godz.: 07:56) To przecież i tak tylko nokia ;) Ciekawi mnie, jak rozdzielczość o proporcjach 4:3 pokazują na wyświetlaczu, który wygląda na 16:10
hmm (autor: kilerbob | data: 26/11/07 | godz.: 08:51) co z tego ze ma 7Mp optyczny zoom jak pewnie tak samo jak n95 bedzie miala lampe z diod :) co w porowniau do SE jest totalna porazka.....
iPHONE (autor: OrbitaL_2001 | data: 26/11/07 | godz.: 09:24) to jedna wielka kupa jeśli chodzi o funkcje, ale swoje zrobił... wszyscy chcą teraz wyglądać jak iPHONE, mieć menu jak iPHONE i co najlepsze prawdopodobnie iPHONE będzie miał więcej odbiorców niż Nokia :-)
jaka konkurencja? (autor: MagS | data: 26/11/07 | godz.: 10:36) Przede wszystkim to N95 jest konkurencją dla iphone. Posiadam N95 od paru tygodni i wiem już że to najlepsze cacko medialne jakie istnieje. Szczególnie model 8 GB który ma więcej pamięci RAM niż N95. N95 również posiada poza szybkim procesorem akcelerator graficzny który jest szokująco szybki. Gry pisane "only 95" przypominają te z Nvidii Geforce 2. Żadnych pikseli i szybka 3D animacja. Jakość filmów avi, mp4 po prostu jest świetna.
O! 7MPix, Carl Zeiss i 5x zoom optyczny. (autor: NimnuL-Redakcja | data: 26/11/07 | godz.: 10:50) Klękam na jedno kolano.
... (autor: GL1zdA | data: 26/11/07 | godz.: 10:53) Wygląda ciekawie. Zapewne funkcjonalnością bije iPhone na głowe.
Pfff, iPhone ma malo funkcji :) (autor: Wolf | data: 26/11/07 | godz.: 12:00) O Installer.app nie slyszeli :)
... (autor: mich1983 | data: 26/11/07 | godz.: 12:32) Czyżby telefon wszystko mający, nawet gps. Ciekawe ,ciekawe.
heh (autor: Kriomag | data: 26/11/07 | godz.: 12:42) pewnie średnia wielkość takiej fotki jest mniejsza niż 1MB <lol>
Ciekawe jak z dzwiękiem? Jeśli lepiej niż w N73ME to mógłbym wybaczyć inne błędy jak moduł aparatu skaszaniony na max-a ;)
Jak art może stac się newsem. :) (autor: Blazakov | data: 26/11/07 | godz.: 20:12) Zbyszku, troszkę weryfikacji danych. Ale spokojnie, patrząc po innych serwisach komputerowych to wszyscy zachowują sie jak lemingi, i newsmani, i użytkownicy. :) Ja tam z resztą też bym uwierzył, gdybym już tego jakiś czas temu nie widział. :)
Uwierzyłem (autor: Zbyszek.J | data: 26/11/07 | godz.: 21:02) gdy kolejne komentarze na Vr-Zone, gdzie news o N98 pojawił się wczoraj, nie mówiły nic o tym że to fake.