Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 14 grudnia 2007 
    

Z PMP na ekran telewizora


Autor: DYD | źródło: 4press/Chip Chick | 18:02
(4)
Mało znana firma Homer Technology wprowadziła na rynek ciekawe i niedrogie urządzenie. Za pomocą iViewer, użytkownik może przesłać na ekran telewizora dowolne pliki multimedialne z przenośnych odtwarzaczy. Transmisja odbywa się bezprzewodowo. iViewer współpracuje z iPodami, konsolami PlayStation Portable, aparatami i kamerami cyfrowymi, które należy podłączyć do urządzenia za pomocą S-Video lub USB. Obsługiwane są telewizory działające w dowolnym systemie – NTSC, Pal lub Secam. Gdy iViewer uzyska połączenie z telewizorem (bezprzewodowo), użytkownik otrzymuje dostęp do 4 kanałów, na których może wyświetlić swoje pliki. Połączenie odbywa się za pomocą mini-anteny, w którą wyposażono urządzenie.

Szczegóły techniczne zostały jednak udostępnione, więc można mieć pewne wątpliwości, czy iViewer rzeczywiście jest do tego stopnia funkcjonalny. Niemniej jednak cena, produktu, czyli 26,99$, zapewne jest atrakcyjna.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Szczegóły techniczne zostały jednak udostępnione, więc można mieć pewne wątpliwo (autor: RusH | data: 15/12/07 | godz.: 03:54)
  >Szczegóły techniczne zostały jednak udostępnione, więc
  >można mieć pewne wątpliwości, czy iViewer rzeczywiście jest
  >do tego stopnia funkcjonalny

  proofreading?

  zwykly video sender, tyle ze widzi usb storage


 2. wie ktoś? (autor: kubolx | data: 17/12/07 | godz.: 03:11)
  Czy jest możliwość obejścia zabezpieczenia w nagrywarkach stacjonarnych, które nie pozwala zgrywać ze starch VHSów. Bo mam sporą kolekcjię perełek wykupionych z podupadających wypożyczalni, i problem z przeniesieniem na jakiś trwalszy nośnik. Zakupion rekorder Panasonic'a nie chce zgrywać, bo wykrywa zabezpieczenie sygnału. U kumpla na kombo Toshiby ta sama historja. Kusi mnie opcja zakupu nagrywrki EaSYToUCH' może kolesie zapomnieli zamontowć tam takich bajerów.

 3. well - inna nagrywarka nie pomoze (autor: leonx | data: 17/12/07 | godz.: 08:28)
  problemem jest balans bieli, ktory na zakodowanych kasetach jest wlasnie zapisywany ze zmiennym natezeniem. Telewizor ignoruje ten sygnal, ale nagrywarce (czy magnetowidowi/karcie zgrywajacej itp) sluzy on do ustawienia poziomu nagrywania obrazu - jesli sa na nim zaklocenia to jest ZONK.
  Rozwiazaniem jest specjalny kabel lub urzadzonko, ktore wpina sie pomiedzy odtwarzacz i nagrywarke, a ktore normalizuje ten sygnal.
  Kiedys bylo to dosc popularne i pewnie do kupienia w Polsce bez wiekszego problemu, teraz pewnie jest gorzej. Poszukaj w internecie.


 4. ja mialem kiedys cos takiego (autor: ditomek | data: 17/12/07 | godz.: 08:35)
  może nadal leży w piwnicy :-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.