Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 10 stycznia 2008 
    

Aktualizacja nieba w Google Earth


Autor: DYD | źródło: 4press/PCPro | 17:47
Google wprowadza nowe funkcje opcji Sky w aplikacji Google Earth, która pozwala wybrać dowolne miejsce na Ziemi, aby oglądać z niego niebo. Dzięki wprowadzonemu uaktualnieniu, funkcja Sky zawierać będzie podcasty, które przekażą strumieniowo materiał wideo z ważnych wydarzeń kosmicznych, takich jak pojawienie się komet i asteroidów. Do dyspozycji użytkownika oddane zostają historyczne mapy nieba, najstarsze pochodzące nawet z 1792 roku oraz fotografie rozmaitych obserwacji prowadzonych z użyciem podczerwieni czy ultrafioletu. Astronomowie-amatorzy mogą zaprezentować wyniki własnych badań, publikując je z wykorzystaniem nowych funkcji Google Earth.

W sierpniu 2007, gdy opublikowano funkcję Sky w Google Earth, profesor Francisco Diego z wydziału astronomii University College London, określił aplikację jako „astronomiczny YouTube”. Aby poeksperymentować z nowymi opcjami programu, należy pobrać najnowszą wersję Google Earth ze strony programu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.