Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 28 stycznia 2008 
    

Nowa mysz dla graczy Ikari


Autor: DYD | 16:13
(2)
Firma SteelSeries wprowadza do sprzedaży swój najnowszy produkt, myszkę Ikari Laser. Mysz została wyposażona w mechanizm laserowy - Steelseries XY2, którego maksymalna rozdzielczość to 3200 CPI, przy próbkowaniu z częstotliwością 1000 Hz. Specjalna funkcja umożliwia w każdym momencie gry zmianę czułości, z dokładnością do 1 CPI. Specjalny wyświetlacz LED informuje o ustawionej rozdzielczości bez konieczności włączania sterownika. Natomiast wbudowana pamięć umożliwia przechowanie ustawień i przypisanych makr - przydatne w momencie podłączenia myszki do innego komputera lub gdy korzysta z niej więcej niż jedna osoba.

Dodatkowo Ikari została zaprojektowana tak aby jak najlepiej wpasować się w dłonie graczy i jeden z trzech najpopularniejszych uchwytów myszki - "swipe", "claw" i "palm”. Wysokość podnoszenia myszki od podkładki podczas gry została ustawiona na poziomie 1,8 mm, natomiast nowatorska technologia FreeMove umożliwia precyzyjne ustawienie stabilizatora ruchów. Oznacza to, że użytkownik nie jest przywiązany do ustawień fabrycznych, które często są zbyt uniwersalne dla profesjonalnych graczy.

Sugerowana cena detaliczna to 279 pln.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Na zdjęciu wygląda na symetryczną. (autor: Jessie | data: 28/01/08 | godz.: 16:27)
    A nie jest - kształt dość ciekawy zresztą.

  2. przypomina (autor: vaneck | data: 28/01/08 | godz.: 21:05)
    sidewindera. A ja chcę G9, szukam sponsora :P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.