Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 29 stycznia 2008 
    

Inteligentny Sony Cyber-shot


Autor: Zbyszek | 20:40
(1)
Firma Sony zaprezentowała nowy aparat cyfrowy Cyber-shot DSC T300. Urządzenie posiada matrycę o rozdzielczości 10.1Mpix z 5-krotnym zoomem oraz duży 3,5’’ ekran dotykowy, który pokrywa w całości tylną część obudowy. Oprócz tego aparat wyposażono w technologię inteligentnego wykrywania sceny iSCN, która rozpoznaje fotografowaną scenę i dostosowuje do niej optymalne ustawienia. W normalnym trybie funkcja ta automatycznie dobiera ustawienia dla 5 rodzajów scen. W trybie zaawansowanym aparat wykonuje dwa zdjęcia – pierwsze z ustawieniami wybranymi przez użytkownika, drugie z najlepszymi ustawieniami dla danej sceny wybranymi przez aparat.

Pozatym CyberShot DSC T300 posiada technologię rozpoznawania twarzy fotografowanych osób, z rozróżnieniem na dzieci i dorosłych, a także narzędzia służące do obróbki wykonanych zdjęć.

Nowość Sony pojawi się w sprzedaży w marcu w cenie wynoszącej 399 USD.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hmm ta nowoczesna elektornika (autor: yeger | data: 30/01/08 | godz.: 00:33)
    "W trybie zaawansowanym aparat wykonuje dwa zdjęcia – pierwsze z ustawieniami wybranymi przez użytkownika, drugie z najlepszymi ustawieniami dla danej sceny wybranymi przez aparat"


    czyli rob co chcesz a ja i tak zrobie lepsze zdjecie :)


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.