Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 30 stycznia 2008 
    

GeForce 8800M GTX SLI w notebookach


Autor: DYD | 12:25
NVidia przedstawiła rozwiązanie dla notebooków, dla których istotą rzeczy jest wydajność w grach. Jest to połączenie technologii SLI oraz dwóch procesorów graficznych GeForce 8800M GTX. Notebooki z technologią NVIDIA SLI i procesorami graficznymi GeForce 8800M GTX będą niebawem dostępne w ofercie kilku producentów laptopów w Europie, w tym takich firm jak Cybersystem, Nexoc i Cizmo (Niemcy), Multirama (Grecja), XXODD (Holandia) i Rock (Wielka Brytania). Rene Haas, szef działu procesorów graficznych GeForce dla notebooków w firmie NVIDIA powiedział:...

"Nasz procesor graficzny NVIDIA GeForce 8800M GTX oferuje nowy poziom wydajności grafiki w notebookach. Dzięki technologii NVIDIA SLI podwoiliśmy moc przetwarzania grafiki, pozwalając graczom doświadczyć najbardziej ekstremalnych wrażeń w grach komputerowych, aplikacjach 3D i wideo HD, gdziekolwiek się znajdą. To produkt dla tych, którzy żądają wszystkiego, co najlepsze".

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.