Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 31 stycznia 2008 
    

Myszka z detektorem stresu


Autor: DYD | źródło: 4press/Coolest Gadgets | 13:01
(2)
Pracownik zestresowany, to pracownik nieefektywny. Myszka Optimal Office Mouse nie tylko wykryje poziom stresu użytkownika, lecz także zaproponuje odpowiednie ćwiczenia, mające na celu jego rozładowanie. Optimal Office Mouse różni się od zwykłej myszki w zasadzie tylko obecnością metalowego punktu z boku. W tym miejscu należy umieścić kciuk, aby specjalny biosensor zbadał poziom stresu. Kiedy tylko okaże się, że jest on zbyt wysoki, dołączone do myszki oprogramowanie wyświetli na ekranie komunikat o proponowanych ćwiczeniach relaksacyjnych – Micro Training. To zestaw prostych ćwiczeń fizycznych, trwających od 0,5 do 2 minut, 3-5 razy dziennie.

Aplikacje dostępne wraz z Optimal Office Mouse służą także kierownictwu firmy, które może za ich pomocą analizować poziom napięcia swoich pracowników.

Choć wszystko, co służy rozładowaniu stresu jest pożyteczne, to jednak pracownik monitorowany w tak dużym stopniu przez swojego szefa, może być znacznie bardziej zestresowany, niż przewidują specjaliści z Optimal Office.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: Zbyszek.J | data: 1/02/08 | godz.: 14:10)
    To nic nie da.

    Pracodawcy wykorzystają to do oceny pracownika - 20 razy na miesiąc myszka wykryje stress = wylatujesz z pracy. I kółko sie zamyka bo myszka zamiast pomagac bedzie jeszcze bardziej stresowac..


  2. mnie by (autor: piobzo | data: 2/02/08 | godz.: 22:59)
    coś takiego wkurzało... pracuje, robota trudna a tu nagle wyskakuje mi jakieś g**** i że zestesowany jestem... odrazu but na monitor

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.