Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 26 lutego 2008 
    

Pojemne pamięci Crucial Ballistix


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 12:49
(1)
Firma Lexar Media przygotowała nowy zestaw pamięci ze znanej marki Crucial Ballistix. Kości przeznaczone są dla odbiorców, którzy szukają wysokiej jakości modułów o dużej pojemności. Moduły mają pojemność 2GB i nominalnie pracują z częstotliwością 800MHz przy opóźnieniach 4-4-4-12, jednak producent zapewnia, że nie jest to kres ich możliwości. Za chłodzenie odpowiada aluminiowy radiator w kolorze czerwonym. Dodatkowo producent na płytce PCB modułów zainstalował diody koloru czerwonego, które świecą podczas pracy pamięci. Kości pojawią się w sklepach pojedynczo oraz w zestawach DualChannel o łącznej pojemności 4GB (2x2GB). Cena nie jest jeszcze znana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Jedne (autor: Diamond Viper | data: 27/02/08 | godz.: 20:13)
    z najlepszych 800-tek na rynku nie licząc Ge-Skilla. Mierzą się z Goodramami Pro, czy Corsairami XMS2, albo A-Data Vitesta Extreme Plus - ciekawe jaka cena, jeśli są równie dobre, jak te żółte serie, to nic tylko brać:)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.