Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 4 marca 2008 
    

PowerColor Radeon HD3870 X2 GDDR4


Autor: Zbyszek | źródło: VR-Zone | 22:34
(1)
Firma TUL, producent kart graficznych marki PowerColor, zaprezentowała kartę graficzną Radeon HD 3870 X2 wyposażoną w pamięci GDDR czwartej generacji. Układy graficzne karty taktowane są ze standardową częstotliwością 825 MHz, natomiast pamięci GDDR4 działają z efektywnym zegarem 2250MHz. Poza typem zastosowanych pamięci od wersji referencyjnych akcelerator różni się także płytką PCB oraz systemem chłodzenia. Zastosowany laminat charakteryzuje się wysokością o kilka centymetrów przekraczającą wysokość śledzia. Cena jak i dokładna data wprowadzenia karty do sprzedaży nie zostały sprecyzowane.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. część (autor: Diamond Viper | data: 5/03/08 | godz.: 09:15)
    na płytce jest odsłonięta - nie wiem czy pamięci też, ale byłoby miło jakby tak faktycznie było - można by je schłodzić osobno zakładając radiatory na pamięci np..
    Nie wydaje mi się, żeby była to wersja Zero Therm, ale jak na tą grafę ma najwyżej taktowane pamięci - kosztem shaderów niestety.. także właściwie nie wiadomo jak w testach.. czy lepiej od nowatorskiej grafy Asusa, czy też nie


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.