Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 6 marca 2008 
    

Nowe płyty AM2+ Foxconna


Autor: DYD | 17:40
Foxconn przedstawił dwie rodziny płyt głównych - A7GM-S i A7VMX oparte o chipsety AMD, odpowiednio - 780G i 780V. Wspomniane chipsety obsługują najnowsze procesory Phenom oraz zapewniają wsteczną kompatybilność z obecnymi procesorami AM2 Athlon i Sempron. Obydwie serie płyt głównych posiadają pełne wsparcie dla magistrali HyperTransport w wersji 3.0 oraz PCI Express w wersji 2.0. Płyta główna A7GM-S jest w pełni przygotowana do przetwarzania strumienia wideo w trybie HD, z wsparciem dla odtwarzania zawartości dysków Blu-Ray i HD DVD za pomocą zintegrowanej karty graficznej. Wbudowane wyjścia wideo HDMI i DVI zapewniają elastyczność w zakresie obsługiwanych urządzeń, pozwalając na proste podłączenie wyświetlacza LCD lub telewizora HD Ready.

Jeśli użytkownik zdecyduję się zainstalować dodatkową kartę graficzną, wbudowana technologia ATI Hybrid Graphics automatycznie poprawi wydajność systemu poprzez połączenie mocy obliczeniowych obydwu kart - zintegrowanej i zewnętrznej. Z dodatkową kartą graficzną komputer może obsługiwać do 4 monitorów za pomocą funkcji ATI SurroundView.

Zarówno rodzina płyt głównych A7GM-S jak i A7VMX posiada mostek południowy AMD SB700, obsługujący do 6 portów SATAII z obsługą RAID, 10 portów USB2.0 oraz 1 port eSATA.

Produkty objęte są 36 miesięczną gwarancją, cena produktów nie jest jeszcze znana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.