Wszystko wskazuje na to, że już 22 kwietnia pojawi się nowa aplikacja firmy Futuremark służąca do testowania wydajności kart graficznych oraz komputera. Następca dobrze znanego 3DMark'a 06 zaoferuje w sumie cztery testy - dwa z nich (Jane Nash i Calico) przetestują kartę graficzną w środowisku DirectX 10, kolejne dwa sprawdzą wydajność procesora oraz szybkość obliczeń związanych z fizyką w grach. Wynik uzyskany podczas przedpremierowych testów na karcie GeForce 8800GTX wynosi 4203 punkty. Oczywiście do uruchomienia 3DMark Vantage niezbędny będzie system operacyjny Windows Vista.
K O M E N T A R Z E
tak .. (autor: bocian | data: 17/04/08 | godz.: 22:49) high endowe karty osiagna gora 5000 pkt nastepna generacja w granicach 8-9000 a kolejna 10-13000 czuje nieodparte wrazenie deja vu i tak w kolko.( ehh ten test jest strasznie przewidywalny i schematyczny...
tylko (autor: antrax | data: 18/04/08 | godz.: 00:33) pod Viste co za żenada
no i znowu powod by zainstalowac viste :) (autor: XiSiO | data: 18/04/08 | godz.: 00:57) chyba sie skusze, juz widze 22 posty na boardzie kto ile ma :)
Vista? Nie dziękuję. W 3DSmarki też nie gram, więc... (autor: KuTeR | data: 18/04/08 | godz.: 09:35) BEZ ŁASKI! :P Zresztą pewnie i tak coś wykombinują, że będzie się dało pod uruchomić XP. Skoro Crysis działa pod XP na max detalach i to jeszcze na kartach DX9 (wolono bo te karty są wolne, ale działać działa!), to w czym rzecz?. Cały DX10 to jedna wielka fikcja. Przyłącz się do akcji: "Nie daję się nabijać w butelkę - sram na Vistę!" :D:D:D
Kolejna aplikacja dla ati (autor: morgi | data: 18/04/08 | godz.: 10:22) beda mogli sie wykazac tylko w tej jednej rzeczy, niech bija rekordy.
Kolejna gra do skończenia w 10 minut.. (autor: Michał_72 | data: 18/04/08 | godz.: 23:38) Nie warto zmieniać kompa <lol>
D O D A J K O M E N T A R Z
Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.